سه شنبه / ۷ شهریور ۱۴۰۲ / ۲۰:۵۵
سرویس : عمومی
کد خبر : ۵۳۱۲
گزارشگر : ۴
سرویس عمومی

غرفه شرکت آبفا خوزستان در محل نمایشگاه هفته دولت آغاز بکار کرد

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور معاون استاندار و هیئت همراه برگزار شد.

غرفه شرکت آبفا خوزستان در محل نمایشگاه هفته دولت آغاز بکار کرد
(سه شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲) ۲۰:۵۵
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان به مناسبت  هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر، نمایشگاهی به منظور ارایه عملکرد و خدمات دستگاههای اجرایی به مردم شریف استان برگزار شد که شرکت آب و فاضلاب خوزستان در این نمایشگاه حضور فعال دارد.
 
در این نمایشگاه، عملکرد شرکت از طریق تلویزیون نصب شده،  بروشور و بنرهای عملکردی توسط کارشناسان روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، مستقر در محل غرفه در سالن
خلیج فارس به بازدیدکنندگان ارایه می شود .
 
 معاونین و مدیران شرکت نیز با حضور مستمر در غرفه این شرکت، پذیرای مدیران و مسوولان مختلف دستگاه های اجرایی و پاسخگویی به بازدیدکنندگان می باشند.
 
روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا خوزستان ضمن ارائه بروشورهای ترویج مصرف بهینه آب برای کودکان و خانواده ها، کتاب داستان برای کودکان با موضوع صرفه جویی در مصرف آب و کارگاه نقاشی برای کودکان و اهدا هدایا به کودکان ،کتابچه های عملکرد این شرکت در بخش آب و فاضلاب شهری و روستایی در دولت مردمی سیزدهم اقدام می نمایند.

 

گفتنی است: مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری با حضور در غرفه شرکت آب و فاضلاب خوزستان از نزدیک با عملکرد این شرکت در خدمات رسانی به مشترکین آبفا استان و اقدامات مدیریت مصرف آبفا در بخش آموزش همگانی به مشترکین آشنا شد.

 

گفتنی است: این نمایشگاه از هفتم  تا نهم شهریورماه همه روزه از ساعت ۱۸ تا ۲۲ برای بازدید عموم مردم شریف  آزاد می باشد. 

 

تنظیم: راشین نجارپور

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۸۰۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید