یکشنبه / ۵ شهریور ۱۴۰۲ / ۱۲:۰۵
سرویس : آب
کد خبر : ۵۳۰۵
گزارشگر : ۴
سرویس آب

بهره مندی مواکب عراقی شلمچه از آب شرب

مدیرعامل آبفای خوزستان گفت: در حال حاضر پایانه مرزی و مواکب عراقی که میزبانی زائران را بر عهده دارند، از شبکه آب شرب بهره مند هستند.

بهره مندی مواکب عراقی شلمچه از آب شرب
(یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲) ۱۲:۰۵

 

محمدرضا کرمی نژاد اظهار کرد: پس از پایان پیاده روی اربعین در سال گذشته نسبت به شناسایی و بررسی مشکلات اقدام و بلافاصله تلاش برای رفع آن آغاز شد.

وی افزود: مخزن آب یکی از مواردی بود که در بررسی های انجام شده در چذابه و شلمچه به شدت مورد نیاز بود و با تلاش هایی که صورت گرفت یک میلیون لیتر به ظرفیت مخازن موجود اضافه شد در حالی که تا سال گذشته ظرفیت مخازن آب 125 هزار لیتر بود.

کرمی نژاد ادامه داد: اصلاح خطوط فاضلاب، ترمیم شبکه، نوسازی ایستگاه پمپاژ از دیگر اقدامات آبفای خوزستان برای اربعین 1402 بود تا در این فصل گرم مشکل کمبود آب در منطقه نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: برای اینکه مشکل آب در منطقه چذابه برای همیشه رفع شود یک مخزن بتنی دو میلیون لیتری پیش بینی و عملیات ساخت آن آغاز شده تا بتوانیم برای پیاده روی سال آینده از آن استفاده کنیم.

وی بیان کرد: برای اینکه بتوانیم شرایط مساعدی را برای زائران مهیا کنیم، شبکه آب را به بعد از مرز رسانده ایم و در حال حاضر پایانه مرزی و مواکب عراقی که میزبانی از زائران را بر عهده دارند از شبکه آب شرب بهرمند هستند.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۳۷۹

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید