شنبه / ۲۸ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۲:۳۲
سرویس : آب
کد خبر : ۵۲۹۱
گزارشگر : ۴
سرویس آب

آغاز خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی در مرز چذابه

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: همه تمهیدات لازم برای خدمت رسانی به زوار حسینی در مرز چذابه فراهم شده است.

آغاز خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی در مرز چذابه
(شنبه ۲۸ اَمرداد ۱۴۰۲) ۱۲:۳۲

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد  اظهار کرد: استان خوزستان افتخار میزبانی قدوم مبارک زائرین را دارد و تمام تلاش ما در شرکت آب و فاضلاب خوزستان ایجاد شرایطی است تا زائرین اربعین حسینی(ع) به راحتی این سفر پربرکت را پشت سر بگذارند و مشکلی در خدمات رسانی و تامین آب نداشته باشند.

محمدرضا کرمی نژاد افزود: شرکت آب و فاضلاب خوزستان از ماه‌های گذشته به منظور آماده سازی زیرساخت‌ها در مرز چذابه ، فعالیت مستمر داشته است و در تامین آب و دفع بهداشتی فاضلاب در این پایانه مرزی هیچ مشکلی نداریم.

وی تصریح کرد: به منظور خدمت‌رسانی بهتر به زائران و مواکب مستقر در چذابه ، اقدام به احداث و بهره برداری از دو مخزن پیش ساخته ۵۰۰ مترمکعبی در مجموع هزار مترمکعب، احداث مخزن بتنی به ظرفیت ۲۰۰۰ متر مکعب، ارتقا ایستگاه پمپاژ بستان، سایت چذابه و تاسیسات طرح جامع دشت آزادگان با نصب و راه اندازی ۵ دستگاه پمپ و اورهال نمودن پکیج پمپاژ چذابه، استقرار سیستم گندزدایی نموده است.

کرمی نژاد، نصب و راه اندازی ۵ دستگاه فلومتر جهت پایش آب آشامیدنی، به روز رسانی سیستم های الکترومکانیکی و نصب دیزل ژنراتور به منظورجلوگیری از قطع خدمات رسانی و استقرار تیم‌های رفع حادثه و ماشین آلات مورد نیاز جهت رفع مشکلات در کمترین زمان ممکن و بصورت ۲۴ ساعته را از دیگر اقدامات محقق شده شرکت آبفا خوزستان در بخش آبرسانی به زائران اباعبدالله الحسین (ع) نام برد.

وی افزود: همچنین اصلاح و توسعه شبکه توزیع به مسیر مواکب و رفع نواقص و مشکلات آب شرب و نصب و فعال سازی بیش از ۴۰چشمه حمام سیار در جهت رفاه حال زائرین توسط شرکت آب و فاضلاب خوزستان نصب شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان در ادامه به نصب و بهره برداری از ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب، رفع حوادث آن و فعال سازی سپتیکهای سایت، توسعه و لایروبی و اجرای انشعابات جدید شبکه جمع آوری فاضلاب و آماده سازی آن را از اقدامات آبفا در بخش فاضلاب در مرز چذابه عنوان کرد.

کرمی نژاد تاکید کرد: خدمات‌رسانی آبفا خوزستان تا آخرین روز از حضور زائران اربعین حسینی ادامه دارد و هیچ محدودیت زمانی در خدمات رسانی به عاشقان امام حسین(ع) نداریم.

گفتنی است: پایانه مرزی چذابه در شهرستان دشت‌ آزادگان و در فاصله ۱۱۰ کیلومتری اهواز قرار دارد.

تنظیم: راشین نجارپور

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۶۰۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید