یکشنبه / ۱۵ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۰۹:۴۴
سرویس : آب
کد خبر : ۵۲۵۲
گزارشگر : ۴
سرویس آب

مدیرعامل شرکت اعلام کرد: آماده‌ باش کامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان برای اربعین حسینی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان آخرین اقدامات انجام ‌شده در بحث آبرسانی و حل مشکلات فاضلاب پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه به منظور ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی را تشریح کرد.

مدیرعامل شرکت اعلام کرد: آماده‌ باش کامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان برای اربعین حسینی
(یکشنبه ۱۵ اَمرداد ۱۴۰۲) ۰۹:۴۴

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد با اشاره به آخرین وضعیت خدمات‌رسانی به زائران برای ایام اربعین حسینی اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب خوزستان آماده ارائه خدمات به زوار اربعین در پایانه‌های مرزی شلمچه و ‌چذابه است و در تامین آب شرب مواکب و دفع بهداشتی فاضلاب اقدامات کاملی با توجه به گرمای هوا و مصرف بالای آب انجام داده و تمام امکانات ما برای خدمت رسانی صحیح ‌به زائران اربعین بسیج شده است.

وی با اشاره به مشکل تامین آب برای زوار بعد از پایانه مرزی در چذابه در سال‌های گذشته افزود: با جداسازی آب روستاها از مواکب برای تامین آب پایدار در مواکب قبل و بعد از پایانه‌های مرزی ایران تلاش شده است مشکلات زوار را در بحث تامین آب و جمع‌آوری فاضلاب برطرف کنیم تا در این هوای گرم مشکلی در قبل و بعد از پایانه‌های مرزی برای زوار ایجاد نشود.

مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان گفت: عملیات احداث ایستگاه پمپاژ آب مواکب به ظرفیت ۶ هزار متر مکعب در شبانه‌روز در پایانه مرزی شلمچه و هم چنین احداث خطوط آبرسانی مواکب به طول ۳ هزار و ۵۰۰ متر اجرا شده است تا تامین آب در این پایانه مرزی با تمام ظرفیت برای زوار تامین شود.

کرمی نژاد با اشاره به ساخت مخازن در پایانه مرزی شلمچه عنوان کرد: عملیات ساخت ۲ مخزن ذخیره ۵۰۰ متر مکعبی و یک مخزن ذخیره ۲۵ هزار متر مکعبی با هدف پایداری و تامین آب در تصفیه خانه خرمشهر انجام و این دو مخزن وارد مدار بهره برداری شده است.

وی تصریح کرد: با هدف دفع بهداشتی فاضلاب دو لاگن فاضلاب در پایانه مرزی شلمچه احداث شد و شستشو و لایروبی شبکه فاضلاب مواکب صورت گرفته است.

کرمی نژاد خاطر نشان کرد: شرکت آب و فاضلاب خوزستان برای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی با تمام امکانات در آماده‌باش کامل است و طی یک سال گذشته در بخش آب و فاضلاب در پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه اقدامات خوبی انجام شده است.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۶۵۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید