شنبه / ۱۷ تیر ۱۴۰۲ / ۱۳:۰۹
سرویس : آب
کد خبر : ۵۲۱۵
گزارشگر : ۴
سرویس آب

اتمام پروژه ضربتی تقویت آب ملاشیه اهواز/ وضعیت تامین آب در منطقه عادی است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از اتمام اجرای پروژه ضربتی تقویت آب منطقه ملاشیه خبر داد و گفت: شرایط تامین آب در ملاشیه اکنون عادی است و هیچگونه مشکل کمبود آبی در این منطقه وجود ندارد.

اتمام پروژه ضربتی تقویت آب ملاشیه اهواز/ وضعیت تامین آب در منطقه عادی است
(شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲) ۱۳:۰۹

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد در خصوص آخرین وضعیت آب در منطقه ملاشیه اهواز اظهار کرد: در چند روز گذشته مشکلاتی در بحث تامین آب منطقه ملاشیه وجود داشت که با اقدامات انجام شده این مساله رفع شده است.

وی با اشاره به اجرای پروژه ضربتی تقویت آب منطقه ملاشیه، افزود: این پروژه اجرایی شده و به اتمام رسیده است و با توجه به اتمام طرح، اکنون شرایط تامین آب در منطقه ملاشیه اهواز پایدار است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: شرایط تامین آب در ملاشیه اکنون عادی است و هیچگونه مشکل کمبود آبی در این منطقه وجود ندارد.

کرمی نژاد عنوان کرد: نیازی به تانکر برای تامین آب مردم در این منطقه وجود ندارد اما توزیع آب برای یکی دو روز دیگر در منطقه ادامه خواهد داشت.

اجرای یک پروژه به منظور حل مشکل تامین آب غرب اهواز

وی با اشاره به اجرای یک پروژه به منظور حل مشکل تامین آب غرب اهواز افزود: یک طرح در حال مطالعه است که با اجرای آن به طور دائم مشکل آبرسانی در منطقه جنوب غربی اهواز از جمله ملاشیه، شهرک دانشگاه، پردیس و سیاحی حل می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان خاطرنشان کرد: ارزش این پروژه حدود 250 میلیارد تومان است که اکنون آماده برگزاری مناقصه است و پس از آن نسبت به اجرای طرح اقدام خواهد شد.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۶۷۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید