چهارشنبه / ۷ تیر ۱۴۰۲ / ۱۲:۱۸
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۵۱۹۳
گزارشگر : ۴
سرویس فاضلاب

همسطح سازی 200 فقره دریچه منهول فاضلاب در ماهشهر

مدیر آبفا منطقه بندرماهشهر، گفت: در سه ماهه اول سال ۱۴۰۲ بیش از ۲۰۰ مورد اصلاح و درب گذاری منهول فاضلاب در شهرستان ماهشهر انجام شد.

همسطح سازی 200 فقره دریچه منهول فاضلاب در ماهشهر
(چهارشنبه ۷ تیر ۱۴۰۲) ۱۲:۱۸


به گزارش
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان،  میرمحمد آقایی، در خصوص لزوم اصلاح منهول های فاضلاب اذعان داشت: از ابتدای امسال برای جلوگیری از هر گونه اتفاق ناگوار در شهرستان تلاش شد به صورت روزانه گزارشات مردمی در خصوص مشکلات درب های منهول بررسی و مشکل به سرعت رفع شود.

وی تاکید کرد : علاوه بر بررسی گزارشات روزانه در خصوص منهولهای فاقد دریچه، گشت های سیار این امور موظف به بررسی منهول های فاضلاب و اطمینان از ایمن بودنشان و ارائه گزارش مواردی که نیاز به اصلاح یا درب گزاری دارند به معاونت بهره برداری شدند.

آقایی افزود : در سه ماهی که گذشت ۱۱۳ مورد درب فلزی ، ۱۲۱ مورد درب بتی برای منهول های فاقد درب استفاده گردید و همچنین در بخش اصلاح و هم‌سطح سازی ۶۷ مورد درب منهول اصلاح شد.

 مدیر آبفا منطقه ماهشهر با اشاره به اینکه عملیات همسطح سازی دریچه‌های منهول فاضلاب در نقاط مختلف شهر روزانه در حال انجام است، افزود: اجرای این طرح در راستای ایمن سازی معابر و تسهیل در عبور و مرور وسایط نقلیه و جلوگیری از نامرئی شدن دریچه‌های مذکور و با هدف ارتقا کیفیت تردد وسائط نقلیه و جلوگیری از بوجود آمدن اختلال در رفت و آمد اجرا  می‌شود .

تنظیم: راشین نجارپور

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۹۶۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید