پنج شنبه / ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ / ۲۰:۳۸
سرویس : عمومی
کد خبر : ۵۰۸۵
گزارشگر : ۴
سرویس عمومی

دعوت مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

محمدرضا کرمی نژاد از روزه داران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب خوزستان دعوت کرد تا با شرکت در مراسم روز جهانی قدس ، بار دیگردر حمایت از آرمان بزرگ مسلمانان جهان پرچم عدالت خواهی را به اهتزاز درآورند.

دعوت مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس
(پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲) ۲۰:۳۸
 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان؛ متن پیام محمدرضا کرمی نژاد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان، به این شرح است: 

 

ابتکار بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی در نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به «روز جهانی قدس» همواره خوی تجاوزگری این رژیم را به جهانیان یادآوری کرده و با شکل‌گیری مقاومت اسلامی در منطقه، حذف این رژیم را به مطالبه اصلی مسلمانان جهان تبدیل کرده است. 

 

بدون تردید مسئله فلسطین و آرمان این ملت مظلوم از یک سو مسئله‌ای انسانی است که هیچ فرد منصفی در جهان نمی‌تواند آن را نادیده بگیرد و نسبت به آن بی‌تفاوت باشد و از سویی دیگر، یک آرمان بنیادی برای ملت‌های مسلمان جهان به شمار می‌رود. 

 

اینجانب به عنوان خادم پرسنل شریف و زحمتکش شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان و به دلیل اهمیت بزرگداشت این روز، بر خود فرض دانستم تا ضمن تاکید مجدد بر پاسداشت این آرمان والای انقلاب و نظام اسلامی، از همکاران عزیزم در شرکت و بازنشستگان این مجموعه دعوت به عمل می آورم تا در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس همچون گذشته شرکتی فعال داشته باشند تا بار دیگر ضمن تاکید بر ایستادگی ملت رشید ایران در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از آرمان بزرگ مسلمانان جهان لبیک گفته باشیم.
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۷۴۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید