شنبه / ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ / ۰۹:۳۵
سرویس : آب
کد خبر : ۵۰۷۸
گزارشگر : ۴
سرویس آب

در سال ۱۴۰۱ رقم خورد: شناسایی ۱۴۳۵ انشعاب غیرمجاز آب و فاضلاب و تعویض ۳۳۴۸ کنتور در بهبهان

مدیر آبفا منطقه بهبهان از شناسایی ۱۴۳۵ انشعاب غیرمجاز و تعویض ۳۳۴۸ کنتور در شهرستان بهبهان با هدف ساماندهی شبکه توزیع آب خبر داد.

در سال ۱۴۰۱ رقم خورد: شناسایی ۱۴۳۵ انشعاب غیرمجاز آب و فاضلاب و تعویض ۳۳۴۸ کنتور در بهبهان
(شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۲) ۰۹:۳۵
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، سیامک شکوریان با بیان خبر فوق اظهار کرد: به منظور کنترل دقیق نحوه مصرف مشترکان و کاهش هدر رفت آب ۱۴۳۵ انشعاب غیرمجاز آب و فاضلاب تبدیل به مجاز و ۳۳۴۸ کنتور تعویض شد.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت رعایت الگوی مصرف و رعایت حقوق شهروندی، با تلاش وافر واحد اجراییات ۹۷۸ فقره انشعاب غیر مجاز آب و ۳۲۰ فقره انشعاب غیر مجاز فاضلاب در سطح شهر و ۱۳۷ فقره انشعاب غیر مجاز در روستاهای بخش مرکزی شناسایی و تبدیل به مجاز شد.
شکوریان انشعابات غیرمجاز و کنتورهای معیوب را موجب اختلال در امر خدمت رسانی دانست و تصریح کرد: با اتخاذ برنامه ریزی صحیح و اقدامات موثر در تلاشیم در سال جدید انشعابات غیرمجاز آب و فاضلاب در بخش شهر و روستا کاهش چشمگیر داشته باشد.
مدیر آبفا منطقه توفیقات در حوزه خدمات مشترکین را ارزنده توصیف کرد و افزود: علاوه بر کسب ۵ رتبه برتر استانی اقدامات قابل توجهی در حوزه GIS رخ داد که می توان از ثبت ۵۸۲۳۳ اشتراک آب شهری در سامانه، تهیه نقشه برای روستاهای تابعه و ثبت ۴۳۰۰ اشتراک آب روستایی در سامانه و پایش ۹۸۲ اشتراک فاضلاب به عنوان مهترین اقدامات نام برد.
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۹۳۱

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید