سه شنبه / ۲ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۹:۴۸
سرویس : آب
کد خبر : ۵۰۲۵
گزارشگر : ۴
سرویس آب

۱۵۰۰ میلیارد ریال برای آبرسانی به روستای جفال شادگان هزینه شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: ۱۵۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح آبرسانی به روستای جفال شادگان هزینه شده است.

۱۵۰۰ میلیارد ریال برای آبرسانی به روستای جفال شادگان هزینه شد
(سه شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱) ۰۹:۴۸

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی‌نژاد دوشنبه در بازدید از روند اجرایی پروژه آبرسانی روستای جفال شهرستان شادگان اظهار داشت: عملیات باقی مانده پروژه آبرسانی جفال به صورت ضربتی در سه ماه اجرا و در مرحله تکمیلی و تست نهایی خط قرار دارد و بزودی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: این پروژه با اجرای ۳۴ کیلومتر خط انتقال فرعی و اصلی در بازه زمانی ۹۰ روزه تکمیل شده است و با وارد مدار شدن این پروژه، بیش از ۳۰ هزار نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی و پایدار بهره‌مند می‌شوند.

کرمی‌نژاد تصریح کرد: در انتهای خروجی این پروژه به دلیل عدم تکمیل این پروژه از سال‌های قبل گلامندی بین مردم ایجاد و مانع تکمیل این پروژه شده بودند که امروز با حضور در بین مردم این روستا، مشکل برطرف و طرح تکمیلی پروژه جفال آغاز و تا فردا متصل خواهد شد.

وی بیان کرد: با تکمیل این پروژه قبل از پایان سال جاری، کام مردم روستاهای هدف از آب شرب پایدار شیرین می‌شود. ضمن اینکه طرح‌های آبرسانی به دیگر روستاهای شادگان با سرعت در حال اجرا است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: آبرسانی به روستاهای محروم در دولت مردمی از اولویت‌های اصلی وزارت نیرو و آبفا کشور بود که با اجرای ضربتی پروژه های آبرسانی در خوزستان توانستیم بیش از یک هزار و ۷۰۰ روستا را به آب شرب برسانیم و براساس برنامه زمان بندی شده تا پایان سال آینده، روستای بودن آب در خوزستان نخواهیم داشت.

گفتنی است: شادگان در ۷۰ کیلومتری جنوب اهواز قرار دارد و آبرسانی به ۲۳ روستای شادگان در حال اجرا است.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۰۴۳

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید