شنبه / ۵ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۴:۲۶
سرویس : آب
کد خبر : ۴۸۳۳
گزارشگر : ۴
سرویس آب

مشکل آب آشامیدنی رامهرمز برطرف شد

مدیرعامل آبفا خوزستان گفت: دولت سیزدهم با عزمی جدی و حمایت از طرح‌های آبرسانی خوزستان، طرح آبرسانی رامهرمز را با ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان تکمیل و مشکل آب شرب رامهرمز را برطرف کرد.

مشکل آب آشامیدنی رامهرمز برطرف شد
(شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱) ۱۴:۲۶
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمد رضا کرمی نژاد با اشاره به برطرف کردن مشکل آب شرب رامهرمز اظهار داشت: دولت سیزدهم با عزمی جدی و حمایت از پروژه های آبرسانی خوزستان؛ پروژه آبرسانی رامهرمز با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان تکمیل کرد و وارد مدار بهره برداری قرار گرفت و مشکل آب شرب رامهرمز برطرف شد. 
 
وی افزود:  پروژه آبرسانی به رامهرمز از  رود زرد کاید رفیع بطول ۴۸ کیلومتر  با همکاری سازمان آب و برق و آبفا وارد مدار قرار گرفته است.
 
مدیر عامل آبفا خوزستان با اشاره به سختی کار در این پروژه آبرسانی گفت: پروژه های آبرسانی در مناطق کوهستانی سختی کار دارد اما وقتی دولت مردمی  با پشتکار خدمت به مردم  تلاش می کند  مجموعه آبفا عزمی راسخ خواهد داشت، این پروژه در منطقه کوهستانی باقطر ۸۵۰ تا ۷۰۰ میلیمتر با تخصیص ۱۰ هزار مترمکعب آب شرب در شبانه روز انجام شده است.  
 
کرمی نژاد تصریح کرد: این پروژه که چندین سال رها شده بود  از آبان سال گذشته گذشته  فعال شدو با حفر ۴ حلقه چاه تراوشی، تجهیز و تکمیل خطوط آب و برق  وارد مدار بهره برداری قرار گرفت.
 
مدیر عامل آبفا خوزستان خاطر نشان کرد: این پروژه آبرسانی در مدت زمان ۵ ماه کار شبانه روزی  از صبح امروز آب به مخزن سرطا ( رامهرمز ) رسید و مشکل  آب شرب رامهرمز برطرف می شود.
تنظیم: بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۵۰۹

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید