شنبه / ۵ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۴:۰۲
سرویس : آب
کد خبر : ۴۸۳۱
گزارشگر : ۴
سرویس آب

مشکل تامین آب شرب روستای فیروز‌آباد بخش سردشت دزفول برطرف شد

مدیر آبفا منطقه دزفول از رفع مشکل تامین آب شرب روستای فیروزآباد بخش سردشت دزفول و پایان ۷ سال آبرسانی با تانکر به این روستا خبر داد.

مشکل تامین  آب شرب روستای فیروز‌آباد بخش سردشت دزفول برطرف شد
(شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱) ۱۴:۰۲
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، حسین سعادتی فر در حاشیه عملیات آبرسانی به روستای فیروزآباد بخش سردشت دزفول در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت : پس از پیگیری مدیرعامل آبفا خوزستان و افتتاح پروژه آبرسانی به روستای کهنک دزفول که شامل احداث و تجهیز یک حلقه چاه و به کارگیری ۱۰ کیلومتر لوله‌گذاری تا مخزن تامین آب است موضوع حل مشکل آب شرب روستای فیروز‌آباد نیز در دستور کار معاونت محترم بهره‌برداری آبفا خوزستان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در این مدت به وسیله تانکر به این روستا آبرسانی صورت میگرفت تصریح کرد : در این راستا با اقدام ۴۸ ساعته اکیپهای عملیاتی بهره‌برداری  روستایی آبفا منطقه دزفول با انشعاب‌گیری از خط ۱۰ کیلومتری روستای کهنک عملیات آبرسانی به روستای فیروزآباد انجام گرفت‌.
مدیر آبفا منطقه دزفول تصریح کرد : در این عملیات با اجرا و به کارگیری ۲۰۰ متر لوله‌گذاری از نوع پلی‌اتیلن ۱۱۰ میلیمتر خوشبختانه ابرسانی به روستای فیروزآباد بخش سردشت انجام و ۲۰۰ خانوار از نعمت آب شرب بهره‌مند شدند.
وی در خاتمه از پیگیری و مساعدت دکتر کرمی نژاد مدیرعامل آبفا خوزستان ، دکتر قمیشی معاونت بهره‌برداری و توسعه آب آبفا خوزستان و دهیاری روستای فیروزآباد جهت تامین ماشین‌آلات حفاری قدردانی  کرد
تعداد بازدید : ۱,۲۶۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید