سه شنبه / ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۱:۰۵
سرویس : آب
کد خبر : ۴۶۵۹
گزارشگر : ۴
سرویس آب
مدیر عامل آبفا خوزستان:

آغاز پروژه بزرگ آبرسانی به شهر دهدز و روستاهای اطراف آن با حمایت دولت سیزدهم

مدیرعامل آبفا خوزستان گفت: پروژه بزرگ آبرسانی به شهر دهدز و روستاهای اطراف آن با حمایت دولت سیزدهم امروز آغاز شد.

آغاز پروژه بزرگ آبرسانی به شهر دهدز و روستاهای اطراف آن با حمایت دولت سیزدهم
(سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱) ۲۱:۰۵
 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان ، محمد رضا کرمی نژاد در مراسم کلنگ زنی بزرگترین پروژه آبرسانی خوزستان که امروز در شهرستان ایذه انجام شد، اظهار داشت: پروژه بزرگ آبرسانی به شهر دهدز و آبرسانی به روستاهای اطراف از دریاچه سد کارون ۳ با اعتبار ۲ هزار میلیارد ریال با حمایت دولت سیزدهم آغاز شد.
وی افزود: مدت زمان اجرایی این پروژه ۳ سال است و این پروژه برای افق طرح ۱۴۲۵ برای جمعیت تحت پوشش ۱۸ هزار نفر اجرایی شده است.
 
مدیر عامل آبفا خوزستان بیان کرد: طول خط انتقال  پروژه آبرسانی ۱۷ کیلومتر است که تامین آب آن از محل دریاچه کارون ۳ به میزان ۱۰۰ لیتر بر ثانیه است.
 
وی با اشاره به مشخصات اجرایی پروژه تصریح کرد: این پروژه با خط لوله فولادی به قطر ۳۵۰ میلیمتر و بطول ۱۷ کیلومتر و احداث چاه و آبگیر برداشت نیز اجرایی می شود.
 
کرمی نژاد افزود: احداث سه واحد تاسیسات مخازن و ایستگاه های تقویت فشار، خرید و اجرای تجهیزات الکترو مکانیکال و تملک حدود ۷ هزاذ متر مربع اراضی تاسیسات در روند اجرایی این پروژه در دستور کار است.
 
مدیر عامل آبفا خوزستان به هدف اجرایی این طرح اشاره کرد و گفت: دولت سیزدهم نگاهی خاص به مناطق محروم دارد و این پروژه با اثر بخشی تامین آب مورد نیاز شهر دهدز و روستاهای پیرامون اجرا شده است.
تنظیم: بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۵۱۹

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید