شنبه / ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۱
سرویس : آب
کد خبر : ۴۵۳۲
گزارشگر : ۴
سرویس آب
مدیر عامل آبفا استان:

آبرسانی به یک هزار روستای خوزستان در حال انجام است

مدیر عامل آبفا خوزستان در خصوص وضعیت تنش آبی در روستاهای خوزستان در تابستان سال آینده گفت: در طول پنج شش ماه گذشته مساله آب یک هزار و ۱۰۱ روستا حل شد و کار یک هزار روستای دیگر در حال پیگیری است تا در تابستان سال آینده مساله آب این روستاها حل شود.

آبرسانی به یک هزار روستای خوزستان در حال انجام است
(شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۱۱
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمد رضا کرمی نژاد در خصوص روند اجرای طرح های شبکه آب و فاضلاب استان اظهار کرد: کار به سرعت در حال انجام است و همه عوامل در اهواز فعال هستند.
 
وی افزود: در حال حاضر ۱۷۸ جبهه کاری در اهواز فعال هستند که ۸۴ جبهه از این تعداد توسط قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) مدیریت می شود و در ۹۴ جبهه پیمانکاران در حال اجرای خطوط ریزشی هستند.
 
مدیر عامل آبفا خوزستان گفت: تاکنون مشکلات ۵۳۵ خیابان رفع و فاضلاب از زیر پای مردم جمع شده و کار در بیش از ۶۰۰ خیابان در حال انجام است.
 
کرمی نژاد در خصوص وضعیت تنش آبی در روستاهای خوزستان در تابستان سال آینده بیان کرد: در طول پنج شش ماه گذشته مساله آب یک هزار و ۱۰۱ روستا حل شد و کار آبرسانی یک هزار روستای دیگر در حال پیگیری است تا در تابستان سال آینده مساله آب این روستاها حل شود.
 
وی در این برنامه تلویزیونی صحبت افزود: همچنین طرح محرومیت زدایی در قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) را داریم که با اعتبارات خوب در حال کمک هستند تا مساله آب روستاها حل شود.
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۶۷۲

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید