چهارشنبه / ۲۲ دی ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۷
سرویس : عمومی
کد خبر : ۴۳۹۹
گزارشگر : ۴
سرویس عمومی

اداره آبفا بندرامام هیچگونه وجه نقدی از مشترکان دریافت نمی‌کند

مدیر اداره آبفا بندرامام خمینی (ره) تاکید کرد: این اداره هیچگونه وجه نقدی از مشترکان دریافت نمی‌کند و تمام دریافتی‌های آبفا از طریق درگاه‌های بانکی و شماره حساب‌های مشخص است.

اداره آبفا بندرامام هیچگونه وجه نقدی از مشترکان دریافت نمی‌کند
(چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰) ۱۲:۲۷

 حسین خواجوی با تأکید بر اینکه اداره آبفا بندرامام خمینی (ره) بابت خدمات خود هیچ‌گونه وجه به صورت نقدی از مشترکان و مراجعان دریافت نمی‌کند، تصریح کرد: این اداره بابت هرگونه خدماتی که توسط پرسنل خدماتی و کارکنان امدادی و حوادث در حوزه آب و فاضلاب در معابر شهر یا درِب منازل شهروندان قبل از کنتور آب و کلکتور فاضلاب انجام می‌دهد دریافت نقدی ندارد.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های کارت‌خوان (POS) شخصی و یا شماره‌حساب بانکی شخصی جهت دریافت هزینه خدمات آب و فاضلاب اعتبار قانونی ندارد،

وی خاطرنشان کرد: تمامی پرداخت‌ها به این اداره باید از طریق درگاه‌های بانکی و شماره‌حساب‌هایی که به نام آبفا است انجام شود.

مدیر اداره آبفا بندرامام خمینی (ره)، به شهروندانی که قصد پرداخت هزینه های مرتبط با هر گونه خدمات آبفا را دارند توصیه کرد قبل از هرگونه پرداختی از صحت شماره حساب و درگاه مربوط به شرکت آب و فاضلاب اطمینان حاصل کنند.

وی همچنین در خصوص اجرای شبکه و نصب انشعاب فاضلاب اظهار داشت:  این شرکت هیچ‌گونه مجوز قانونی برای نصب انشعاب فاضلاب در داخل منازل مشترکین ندارد و مجاز نیست وارد مِلک مشترکان شود.

خواجوی یادآور شد: اداره آبفا بندرامام خمینی (ره) هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص اعلام نظر برای اجرای شبکه داخلی فاضلاب منازل مشترکین ندارد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه تمام مأموران قرائت کنتور برای مراجعه به درب منازل مشترکین باید لباس فُرم مخصوص که دارای کدشناسایی است، بر تن داشته باشند، اظهار داشت: مأموران قرائت کنتور با یک دستگاه موبایل برای ثبت عکس شماره کنتور به منازل مراجعه می‌کنند و ملزم به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر هستند.

مدیر اداره در پایان ابراز داشت: مشترکان گرامی در صورت داشتن هرگونه ابهام، استعلام و شکایت در خصوص سوءاستفاده احتمالی مأمورین و نیروهای اداره آبفا می‌توانند با سامانه ارتباط مردمی 122 و یا  واحد حراست این اداره به شماره تماس 06152225191 تماس حاصل کنند..

تنظیم: راشین نجارپور  

روابط عمومی اداره آبفا بندرامام خمینی (ره)
تعداد بازدید : ۱,۴۰۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید