سه شنبه / ۷ دی ۱۴۰۰ / ۱۰:۴۲
سرویس : آب
کد خبر : ۴۳۷۹
گزارشگر : ۴
سرویس آب
بامشارکت همراه اول رقم خورد:

بهره مندی اهالی جلیعه خوزستان از نعمت آب آشامیدنی پایدار

پروژه آبرسانی به روستای جلیعه شهرستان دشت آزادگان استان خوزستان از منبع تاسیسات آبرسانی غدیر در ام الدبس با مشارکت اپراتور اول تلفن‌ همراه کشور به بهره‌برداری رسید.

بهره مندی اهالی جلیعه خوزستان از نعمت آب آشامیدنی پایدار
(سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰) ۱۰:۴۲
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، مدیرعامل این شرکت در آیین
بهره برداری از این پروژه، با بیان اینکه ۶ کیلومتر لوله گذاری برای آبرسانی به روستای جلیعه، از منبع تاسیسات آبرسانی غدیر در ام الدبس انجام شد اضافه کرد : این طرح با همکاری قرارگاه جهادی بسیج سازندگی سپاه دشت آزادگان، آبفا سوسنگرد، بسیج دانشجویی و شرکت همراه اول اجرا شد .
 
محمدرضا کرمی نژاد ادامه داد : با اجرای این طرح اهالی روستای ۲۵۰ نفری جلیعه از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار بهره مند شدند .
 
وی در ادامه آیین بهره‌برداری از پروژه‌های آبرسانی به روستای جلیعه در دشت آزدگان اظهار کرد: وزارت نیرو، برنامه‌ای تحت عنوان محرومیت‌زدایی از ۱۳ هزار روستا را در نظر گرفته است که کار در ۷ هزار روستا از این تعداد در فاز اول شروع شده و سهم استان خوزستان از این برنامه، ۱۸۹ روستا بوده است.
وی افزود: سهم ریالی خوزستان در این برنامه، یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است که نسبت به سایر استان‌ها بیشتر است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: دو روز پیش به وزیر نیرو اعلام کردیم که به جای ۱۸۹ روستا، این کار را با همین اعتبار برای یک هزار و ۱۸۹ روستا انجام خواهیم داد.
وی افزود: با یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتباری که که در قرارگاه آبرسانی امام حسن مجتبی(ع) برای ما در نظر گرفته شده است، پیش‌بینی ما این است که آبرسانی به حدود یک هزار و ۱۰۰ روستا را در خوزستان با این مبلغ انجام دهیم.
تنظیم:راشین نجارپور
تعداد بازدید : ۱,۶۶۱

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید