دوشنبه / ۲۹ آذر ۱۴۰۰ / ۰۸:۴۲
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۴۳۶۴
گزارشگر : ۴
سرویس فاضلاب

تاکید وزیر نیرو بر آمادگی برای مهار آبگرفتگی احتمالی معابر خوزستان

تاکید وزیر نیرو بر آمادگی برای مهار آبگرفتگی احتمالی معابر خوزستان
(دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰) ۰۸:۴۲
 
 
علی اکبر محرابیان وزیر نیرو در پی بارش‌های ۲ روزه در خوزستان، روز یکشنبه در تماس تلفنی با مدیرعامل آبفا خوزستان، با تشکر از اقدامات انجام شده برای جلوگیری از آبگرفتگی در معابر استان، بر آمادگی تمام امکانات آبفا برای دفع آبگرفتگی احتمالی تاکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان اظهار داشت: وزیر نیرو در این تماس تلفنی ضمن بررسی آخرین وضعیت استان و اهواز در بارش‌های اخیر، بر استفاده از همه امکانات و استعداد شرکت آب و فاضلاب خوزستان برای به حداقل رسیدن آب گرفتگی معابر در اهواز و دیگر شهرهای استان تاکید کرد.
 
محمدرضا کرمی نژاد ادامه داد: در این تماس ضمن ارایه گزارشی از وضعیت بارندگی و معابر شهرهای مختلف خوزستان ، از اقدام صورت گرفته تشکر کرد.
 
وی با بیان اینکه هم اکنون شرایط در خوزستان در وضعیت عادی قرار دارد، افزود: مواردی از آبگرفتگی در برخی مناطق استان گزارش شده که جزیی بوده و با اقدام سریع تیم‌های عملیاتی مشکل این نقاط رفع و شرایط به حالت عادی برگشته است.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اصلاح شبکه فاضلاب اهواز در ۱۳۹ جبهه عملیاتی، گفت: در پنج ماه گذشته اقدامات گسترده‌ای برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز انجام شده است که بارندگی‌های اخیر، موثر بودن این اقدام‌ها را نشان داد.
 
همچنین به دلیل اهمیت موضوع، حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور صبح روز یکشنبه به منظور بررسی وضعیت معابر اهواز، با حضور در این شهر با بازدید از معابر شهری از تعدادی از ایستگاه‌های پمپاژ اهواز نیز دیدن کرد.
 
تنظیم: بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۱۵۴

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید