شنبه / ۶ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۷:۱۸
سرویس : آب
کد خبر : ۴۱۴۰
گزارشگر : ۴
سرویس آب

رفع شکستگی خطوط لوله های آب در بندرامام خمینی (ره)

رفع شکستگی خطوط لوله های آب در بندرامام خمینی (ره)
(شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰) ۰۷:۱۸

سرپرست اداره آبفا بندرامام خمینی (ره) از ترمیم شکستگی خطوط لوله های آب در سطح این شهر خبر داد
و افزود: با وقوع هر شکستگی و اعلام از طریق سامانه، نیرو‌های تلاشگر آبفا از همان دقایق اولیه به محل اعزام میشوند تا نسبت به تعمیر و مرمت خطوط لوله اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا طریقی افزود: با وقوع هر حادثه ای نیرو‌های تلاشگر آبفا به محل اعزام و پس از اخذ مجوز های لازم از ادارات مربوطه ماننده شهرداری و شرکت زیر ساخت (مخابرات)‌ نسبت به تعمیر و مرمت خط لوله اقدام میشود.

وی با اشاره به اینکه این امور اهمتام ویژه‌ای در جهت کاهش زمان شکستگی ها و هدر رفت آب شرب دارد، اظهار نمود : سرعت بخشیدن به رفع شکستگی‌ها و اصلاح شبکه‌های توزیع آب فرسوده از جمله برنامه‌های این اداره است.

طریقی ترمیم شکستگی لوله ۸ اینچ آزبست در بلوار آیت الله طالقانی جنب فضای سبز شهرداری در عمق ۳ متر، ترمیم شکستگی لوله ۸ اینچ آزبست در منطقه‌ فاز یک چهارراه امام حسین در اصلی ترین تقاطع پر تردد مرکزی شهر و مرمت شکستگی خط لوله ۳۵۰میلیمتری آب در شهر بندر امام خمینی (ره) را از جمله این موارد تعمیری عنوان کرد.

سرپرست اداره آبفا بندرامام خمینی (ره) اظهار داشت: پس از انجام تعمیرات، توزیع آب در محلهای مذکور به حالت عادی بازگشته و مشکل مرتفع گردیده است.

وی با اشاره به اینکه توان خود را جهت به روز رسانی تعمیرات شبکه بکار بسته ایم، از شهروندان درخواست کرد: به محض اطلاع از هرگونه حادثه در انشعابات، شبکه‌های توزیع وخطوط انتقال و اطلاع از وجود انشغابات غیر مجاز با سامانه ارتباطات مردمی ۱۲۲ شرکت آب و فاضلاب تماس و در صورت قطع آب باصبر و بردباری ما را در انجام وظایف همراهی نمایند تا بتوان در اسرع وقت مشکل را مرتفع نمود.

تنظیم:راشین نجارپور
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۸۲۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید