چهارشنبه / ۹ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۴۰
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۴۰۵۲
گزارشگر : ۴
سرویس فاضلاب

بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شادگان در مردادماه

بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شادگان در مردادماه
(چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰) ۱۲:۴۰

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوزستان از
بهره برداری کامل از تصفیه خانه فاضلاب شادگان در اواسط مردادماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، فرزان عباسیان در نشست قرارگاه محرومیت زدایی خوزستان که در استانداری خوزستان برگزار شد، در خصوص تسهیلات ماده ۵۶ قانون الحاق اظهار کرد: از ۲ هزار و ۱۹۰ میلیارد تومان از محل ماده ۵۶، حدود ۸۰۰ میلیارد تومان پروژه در زمینه فاضلاب استان خوزستان در سامانه دولت تعریف شده و آماده برگزاری مناقصه است.

وی افزود: این ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های فاضلاب در شهرستان های مسجدسلیمان، ماهشهر، بندر امام و شادگان در نظر گرفته شده که اسناد آن از حدود ۱۰ روز پیش در سامانه دولت قرار گرفته است.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: اعتبار پروژه های فاضلاب آبادان که حدود ۴۰۰ میلیارد تومان ارزش اعتباری دارند نیز بزودی در سامانه دولت قرار خواهند گرفت.

عباسیان افزود: در دشت آزادگان برای استفاده از تسهیلات ماده ۵۶ با بانک عامل به توافق نرسیده ایم و مشکلاتی در این زمینه وجود دارد که باید حل شود اما علی رغم مکاتبات انجام شده این مساله تاکنون به نتیجه نرسیده است.

وی تصریح کرد: برای اجرای تصفیه خانه فاضلاب شادگان نیز در حال پیگیری هستیم و امیدواریم بتوانیم این تصفیه خانه را اواسط مردادماه در مدار کامل بهره برداری قرار دهیم. این پروژه با سرعت بسیار خوبی در حال پیگیری و اجرایی شدن است.

همچنین محمدرضا کرمی نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به پیگیری انعقاد قرارداد برای اجرای طرح های فاضلاب اهواز گفت: توافقاتی انجام شده تا در یک کمیسیون سه نفره در سازمان برنامه و بودجه کشور، ترک تشریفات برای انعقاد قرارداد اجرای طرح های فاضلاب اهواز مورد بررسی قرار بگیرد.

وی افزود: در صورتی که با ترک تشریفات عقد قرارداد اجرای طرح های فاضلاب اهواز موافقت شود، به سرعت کار انعقاد قرارداد به منظور جذب اعتبارات را اجرایی خواهیم کرد.
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۸۵۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید