یکشنبه / ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۴۲
سرویس : آب
کد خبر : ۴۰۳۸
گزارشگر : ۴
سرویس آب
مدیر عامل شرکت آبفا خوزستان:

مقابله با تنش آبی سال جاری، اولویت مهم آبفا استان است

مقابله با تنش آبی سال جاری، اولویت مهم آبفا استان است
(یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۴۲

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، کرمی نژاد در جلسه مدیریت تنش آبی سال 1400 که با حضور معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان برگزار شد، مقابله با تنش آبی امسال را اولویت مهم آبفا خوزستان برشمرد و گفت: باید از تمام ظرفیت های موجود برای به حداقل رساندن خسارت های ناشی از کم آبی امسال استفاده کنیم.

وی تامین آب شرب در شرایط کنونی را ماموریت اصلی این شرکت خصوصا روستاها دانست و افزود: مقابله با تنش آبی نیازمند یک همکاری جمعی و گام به گام در بین دستگاه های اجرایی استان است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به بازدید های فشرده خود از برخی از شهرها و روستاهای استان و همچنین تاسیسات آب و فاضلاب گفت: اشرافیت بیش از پیش مدیران و کارشناسان آبفا بر بهره برداری از تاسیسات آب و فاضلاب، اطلاعات شبکه های توزیع آب و دفع فاضلاب ،نقش مهمی در پیش بینی تحولات شهری و روستایی برای توسعه خدمات رسانی بهینه دارد.

کرمی نژاد با تاکید بر مبنا قراردادن قانون در انجام وظایف از یک سو و از سوی دیگر تلاش برای پاسخگویی به مطالبات مردم از صنعت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: مدیرانی که در شرکت آب و فاضلاب خوزستان جوابگوی مردم نباشند باید جوابگوی مدیر عامل شرکت باشند و مسئولیت خود را در مقابل حق الناس بپذیرند.

کرمی نژاد اعتماد عمومی به عملکرد آبفا خوزستان را سرمایه اصلی این شرکت عنوان کرد و عمل به وعده هایی که می دهیم و توجه به کوچک ترین نارضایتی ها و نظرات مشترکین در خصوص نحوه خدمات رسانی آبفا خوزستان می تواند زمینه را برای تعامل بهتر و مشترک بین آبفا و مشترکین بیش از پیش فراهم کند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان صرفه جویی در هزینه ها و مدیریت آن و اجرای ثمر بخش طرح های عمرانی با نگاه آینده نگارانه در بهره برداری و تلاش برای افزایش منابع درآمدی شرکت همراه با تکریم مشترین در پاسخگویی و خدمات رسانی را بسیار مهم برشمرد وبا اشاره به یکپارچه سازی آن ، خطاب به تمامی دست اندرکاران، مدیران و مسئولان این شرکت هشدار داد:آبفا خوزستان یک شرکت خدمات رسان است که می بایست اولویت اول و آخر آن ایجاد یک مجموعه چابک و فعال و پرنشاط برای خدمات رسانی به مردم به عنوان یک اصل باشد، لذا ورود به مسائل حاشیه ای و حاشیه سازی و مانع تراشی در این مسیر تخلفی نابخشودنی محسوب می شود.

گفتنی است در این جلسه پس از ارائه گزارشی از وضعیت استان در زمینه خدمات رسانی به مشترکین و تنش آبی مناطق، راهکارهای اجرایی برای مقابله با بحران کم آبی سال جاری پیش بینی و بررسی شد و مصوباتی برای انجام اقدامات و تهمیدات لازم وفوری در شهرهای اولویت دار به تصویب رسید.
تنظیم: بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۷۸۲

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید