دوشنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۶:۰۲
سرویس : آب
کد خبر : ۴۰۲۶
گزارشگر : ۴
سرویس آب
همزمان و در چهار استان کشور انجام شد:

بهره برداری از طرح های مشارکتی بنیاد برکت و آبفا برای آبرسانی به مناطق روستایی در خوزستان

بهره برداری از طرح های مشارکتی بنیاد برکت و آبفا برای آبرسانی به مناطق روستایی در خوزستان
(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۰۶:۰۲


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان، در مراسم افتتاحیه
پروژه های آبفا خوزستان در ۵۷ روستای خوزستان ضمن قدردانی از تلاش های ستاد اجرایی فرمان امام و جناب آقای دکتر مخبر افزود: ۷ پروژه آبرسانی در مناطق محروم با اعتبار ۸۵ میلیارد تومان امروز افتتاح می شود که با افتتاح این طرح ها ۲۰ هزار نفر از نعمت آب شرب با کیفیت و سالم بهره مند می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد با اشاره به تامین اعتبار ۸۵ میلیارد تومانی برای برطرف کردن مشکلات این روستاها و کمک ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بیان کرد: با تامین اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی که توسط ستاد اجرایی فرمان امام اخذ شده بود ما توانستیم ۸۵ میلیارد تومان پروژه در مناطق محروم کار کنیم و با افتتاح این پروژه ها مشکل تامین آب ۵۷ روستای خوزستان برطرف می شود.

کرمی نژاد با اشاره به دیگر شهرهای محروم خوزستان و تقاضای مساعدت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خاطر نشان کرد: در استان خوزستان مناطق محرومی در شهرستان های شادگان و سوسنگرد داریم که از ستاد اجرایی حضرت امام(ره) تقاضا داریم با کمک و تامین اعتبار بتوانیم آبرسانی به این روستاها را هم اجرایی کنیم.

مدیر عامل شرکت آبفا خوزستان به پروژه آبرسانی به بارانگرد اشاره کرد و گفت: پروژه آبرسانی به روستای بارانگرد به طول ۱۲ کیلومتر با تامین لوله اجرایی می شود و با تامین آب از مال آقا به مخزن بارانگرد مشکل آب این روستاها برطرف می شود.

وی عنوان کرد: در شهر میداود نیز ۱۲ کیلومتر خط انتقال باید اجرایی میشد که ۹ کیلومتر آن انجام شده و ۳ کیلومتر باقی مانده در هفته جاری آغاز می شود و در تلاش هستیم تا قبل از شروع
بارش ها چاه صیدون را احداث میکنیم.

تنظیم:بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۰۰۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید