دوستان گلم سلام

من آبان ،فرشته مهربانی آب هستم.

 بچه های گلم شما هر زمانی که مرا صدا برنید کنار شما هستم به خصوص وقت هایی که آب در حال هدر رفتن است. قراره ما دوست های خوبی برای هم باشیم ،دوستی ما با هم باعث میشه که با ارزش  آب بیشتر آشنا شوید. من  در اینجا به شما یاد می دهم که چطور از آب مواظبت کنید.

همین جا به شما بگویم  که برای مراقبت از آب بسته های آموزشی و سرگرمی آماده شده که می توانید آنها را در صفحه های بعدی ببینید و با شرکت در جشنواره ها یی که برای شما برگزار می شود ، جایزه بگیرید.

شما باید اهمیت آب را در زندگی خود درک کنید.!
 آب بسیار ارزشمند است همه ما برای شروع مراقبت از آب قیمتی نیازی به صبر کردن نداریم اکنون شروع کنید! ما در کنار شما هستیم تا با کمک یکدیگر بتوانیم این کار بزرگ را انجام دهیم
 چرخه طبیعت کاملاً به آب بستگی دارد و در صورتی که بارشی بر روی زمین رخ ندهد و یا بسیار کم باشد این موضوع باعث آسیب رساندن به همه ما می‌شود بنابراین همه باید اهمیت آب را درک کنیم و مشکلاتی که کمبود آن در زندگی ما ایجاد می‌کند را بشناسیم.
 ما یعنی کارکنان روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خوزستان از طریق سایت آبان که با هدف آشنایی با فعالیتهای شرکت آبفای خوزستان ایجاد شده با همکاری همکارانمان در روابط عمومی شهرهای استان عزیزمان خوزستان و همکاری اداره کل آموزش و پرورش و کانون  پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان بر آنیم که شما را با فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب و ابعاد مختلف آن آشنا کنیم